19 Nisan 2019
Reklam Alanı
Bilinmeyen numaralar tek numarada buluşuyor ( 25.04.2009 )

Turkcell hattı üzerinden 7 gün 24 saat aranabilen 11824 çağrı merkezi, Turkcell bilinmeyen numaraların yanı sıra firma rehberlik bilgilerini de arayan kullanıcının bulunduğu bölgeye özel olarak verebiliyor.

Türkiye'de her geçen gün hızla büyüyen Telekom sektörüne yepyeni bir hizmet daha katıldı. 11824 numarasından ilk olarak Turkcell bilinmeyen numaralar hizmeti vermeye başlayan Infoline şirketi, aynı zamanda yaklaşık 250 bin firma rehberlik bilgisini de Turkcell kullanıcılarına sunuyor.

Geçtiğimiz yıl Türk Telekomünikasyon Kurumu tarafından verilen Rehberlik ve Çağrı Merkezi Hizmeti lisansını alan ve yaklaşık bir yıldır altyapı çalışmalarını tamamlayan Infoline, 11824 üzerinden ilk olarak Turkcell bilinmeyen numaralara ulaşımı sağlıyor. Bununla birlikte, 7 gün 24 saat 11824'ü Turkcell hattından arayan kullanıcılara firmaların iletişim bilgisinin yanı sıra acil ihtiyaç numaralarının da bilgisi veriliyor.

Özellikle nöbetçi eczanelere olan ihtiyaçtan yola çıkarak bu konuda özel bir çalışma yapan 11824, İstanbul'daki nöbetçi eczanelere bir telefonla ulaşmayı sağlıyor. 11824'ü arayan kullanıcılara, içinde bulundukları bölgeye göre en yakın nöbetçi eczanelerin telefonları alternatifli olarak sunuluyor ve adresleri veriliyor. Şimdilik sadece Turkcell üzerinden aranabilen 11824, yakında diğer operatörler ve sabit numaralarda da aktif olacak

 

(CİHAN)

Bu sayfa 1678 kez görüntülendi.
Reklam Alanı
Mail Listesi
Derneğimiz ve web sitemiz ile ilgili değişikliklerden haberdar olmak istiyorsanız e-mail adresinizi mail listemize eklemeniz yeterli.


  İzci Sözleri  
 
İlkemiz : Temiz Çevre iyi insan
Anasayfa | Fotoğraf Galerisi | İletişim
Web Tasarım  Web Tasarım © 2005