19 Nisan 2019
Reklam Alanı
Çevre Gönüllüleri Stant Açtı ( 14.06.2009 )

Çevsad Çevre Birimi Sağlık İl Müdürlüğünün önünde stant açtı. 6 Haziran 2009'da Dünya Çevre Günü münasebetiyle gerçekleştirilen stant. Sağlık İl Müdürlüğünün önünde gerçekleştirildi. Stant süresince Çevsad Çevre Gönüllüleri ilgili vatandaşlarımızın çevre ile ilgili istek ve görüşlerini dinleyip karşılıklı fikir alışverişinde bulundular. Ayrıca stant esnasında açılan Çevre Temalı fotoğraf sergisi büyük talep gördü. Çevre'nin bugünkü durumu, Eskişehir'in Çevre Sorunları, küresel ısınmanını etkileri gibi konularda değerli bilgi alışverişleri yapıldı. Ayrıca stant boyunca ÇEVSADHaber bülteni ve çevre ile ilgili broşürlerin dağıtımı yapıldı.Çevsad Çevre Birimi Başkanı Tekin ÇETİN Çevre Sorunlarının vatandaşlarla müşterek şekilde çözülebilecek bir mesele olduğunu ve bu ortamlarıda bu tarz faaliyetler sayesinde sağladıklarını dile getirdi.

 

Bu sayfa 1847 kez görüntülendi.
Reklam Alanı
Mail Listesi
Derneğimiz ve web sitemiz ile ilgili değişikliklerden haberdar olmak istiyorsanız e-mail adresinizi mail listemize eklemeniz yeterli.


  İzci Sözleri  
 
Bizi güçlü yapan yediklerimiz değil, hazmettiklerimizdir. Bizi zengin yapan kazandıklarımız değil, muhafaza ettiklerimizdir. Bizi bilgili yapan okuduklarımız değil, kafamıza yerleştirdiklerimizdir. (Francis Bacon)
Anasayfa | Fotoğraf Galerisi | İletişim
Web Tasarım  Web Tasarım © 2005