24 Şubat 2020
Reklam Alanı
ÇEVSAD Sarıcakaya Belediyesi’nde ( 29.07.2009 )

            ÇEVSAD İzcileri Sarıcakaya Havuzlar Mevkii’nde kampını sürdürürken kamp yerinin ayarlanmasında yardımcı olan ve kamp esnasında desteğini esirgemeyen Sarıcakaya Belediyesi Başkanı Ali KAHYA’ya teşekkür ziyaretinde bulundular. 

            Kulup Önderi Yücel YILMAZ, “5. ÇEVSAD Yaz Kampını gerçekleştirmemiz için belediyenin imkanlarını seferber eden Sarıcakaya Belediyesi Başkanı Sayın Ali Kahya’ya teşekkür ediyoruz. Kamp öncesinde ve kamp esnasında kampımız için ihtiyaç duyduğumuz malzemeleri temin etmemizde ve  kamp alanın temizliği ve bakımında yardımlarını esirgemediler. Ayrıca burada yapılan kamp sayesinde Sarıcakaya ilçemizin tanıtılmasında bir nebzede olsa ÇEVSAD izcilerinin de katkısı olduğunu düşünüyorum. Daha önce bu bölgeye hiç gelmemiş olan izcilerimizin velileri “Kamp Ateşi” programı münasebetiyle Sarıcakaya ilçesine geldiler. İzcilerimizin velileri Eskişehirimizin bu ilçesini çok beğendiklerini daha sonra tekrar geleceklerini söylediler. Ayrıca kamp öncesinde ve sonrasında derneğimize destek veren kamu kurum ve kuruluşlarının değerli temsilcilerine,  sponsorlarımıza ve emeği geçen tüm gönüllülerimize teşekkür ediyoruz.” diye konuştu.

             İzcilerimiz, Sarıcakaya Belediye Başkanı Ali Kahya’nın  izcilerimize yaptığı çikolata ve çay ikramından sonra kamp alanına dönmek üzere ayrıldılar.

Etkinliğe ait diğer fotoğrafları görüntülemek için tıklayınız.

 

Bu sayfa 2853 kez görüntülendi.
Reklam Alanı
Mail Listesi
Derneğimiz ve web sitemiz ile ilgili değişikliklerden haberdar olmak istiyorsanız e-mail adresinizi mail listemize eklemeniz yeterli.


  İzci Sözleri  
 
İzci yurduna, milletine, ailesine ve izci liderine sadıktır.
Anasayfa | Fotoğraf Galerisi | İletişim
Web Tasarım  Web Tasarım © 2005