22 Eylül 2020
Reklam Alanı
Piknikte veda ( 25.05.2015 )

HABERİN VİDEOSU

2015 Mezunları için piknik düzenlendi. 

ÇEVSAD Eğitim Komisyonumuz tarafından her yıl düzenlenen okula veda programı bu yıl 23 Mayıs Cumartesi günü Musaözü piknik alanında gerçekleştirildi. Dernek başkanımız Emin Can ve beraberindeki heyetin de katıldığı organizasyonda öğrencilerimiz okula veda ettiler.

ÇEVSAD İzcilik kulübü başkanımız Yücel YILMAZ yaptığı konuşmasında öğrencilere derneğimize yaptıkları katkılardan dolayı teşekkür ederek iş yaşamlarında da başarılı olmaları dileklerinde bulundu. Dernek üyeleri adına duygularını dile getiren Yılmaz, mezunların dernek faaliyetlerinde yer almalarının önemine vurgu yaparak “ Sizler dernek faaliyetlerimize katkı vererek çok şey kazandınız. Bunu daha önceki mezunlarımızda da gördük. Bundan sonraki iş yaşamınızda bu tecrübelerinizi kullanacaksınız. Önceki mezunlarımız gibi sizler de iş hayatında önemli noktalarda görev yapacaksınız. Burada sizleri uğurlarken yaşadığımız burukluğun yanında yarın geleceğiniz noktada toplum için vereceğiniz mücadeleyi düşündükçe gururlanıyoruz.” dedi.

Piknik programı sonrası mezunlarımıza derneğimize sağladıkları katkılardan dolayı plaketleri takdim edildi.

Programa katkı sağlayan tüm dernek yönetici ve üyelerine, öğrencilere ve ÇEVSAD Bisiklet Kulübümüze teşekkür ediyoruz.

 

 

 

Bu sayfa 2258 kez görüntülendi.
Reklam Alanı
Mail Listesi
Derneğimiz ve web sitemiz ile ilgili değişikliklerden haberdar olmak istiyorsanız e-mail adresinizi mail listemize eklemeniz yeterli.


  İzci Sözleri  
 
İzci, başkalarına yardımcı ve yararlı olur.
Anasayfa | Fotoğraf Galerisi | İletişim
Web Tasarım  Web Tasarım © 2005