19 Haziran 2018
Reklam Alanı
Nihat Bahar ÇEVSAD'ı ziyaret etti. ( 19.06.2015 )
Eskişehir İl Dernekler Müdürü Nihat Bahar, ÇEVSAD Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Emin Can’ı ziyaretinde yapılan faaliyetler hakkında bilgi aldı. Eskişehir Çevre Sağlık İzcilik Gençlik ve Spor Kulübü’nün (ÇEVSAD) 2013 yılından bu yana yürüttüğü  ‘Bizim Çocuklarımız’ projesi hakkında bilgi alan Bahar, yapılan başarılı çalışmalardan dolayı da duyduğu memnuniyeti dile getirdi. ÇEVSAD Yönetim Kurulu Başkanı Emin Can, madde bağımlısı ve kimsesiz çocukların rehabilitasyonu amacıyla gerçekleştirilen ‘Bizim Çocuklarımız’ projesinin tüm zorluklara rağmen devam ettirildiğini kaydetti. Çalışmalar kapsamında birçok gencin uyuşturucu bataklığından kurtulduğunu görmenin mutluluğunu yaşadıklarını da vurgulayan Can “Bu projeyi tüm zorluklarımıza rağmen devam ettiriyoruz. Destek verecek paydaş kuruluşların çalışmalara uzaktan seyirci kalmaları da üzücü bir durum” dedi. Eskişehir İl Dernekler Müdürü Nihat Bahar, daha sonra projenin yürütüldüğü irtibat bürosuna geçerek oradaki gençlerle tek tek sohbet ederek isteklerini dinledi. Bahar, kendilerinin de her türlü desteğe hazır olduklarını dile getirdi.
Bu sayfa 1400 kez görüntülendi.
Reklam Alanı
Mail Listesi
Derneğimiz ve web sitemiz ile ilgili değişikliklerden haberdar olmak istiyorsanız e-mail adresinizi mail listemize eklemeniz yeterli.


  İzci Sözleri  
 
Bizi güçlü yapan yediklerimiz değil, hazmettiklerimizdir. Bizi zengin yapan kazandıklarımız değil, muhafaza ettiklerimizdir. Bizi bilgili yapan okuduklarımız değil, kafamıza yerleştirdiklerimizdir. (Francis Bacon)


İstatistikler
Açıklama Ziyaret Sayfa Gösterimi
Online 7  
Bugün 7 0
Bu ay 7 0
Toplam 395.817 1.359.782
5 Ekim 2005 tarihinden sonraki değerleri göstermektedir.


Anasayfa | Fotoğraf Galerisi | İletişim
Programlama ve Tasarım  Biltek Web Tasarım © 2005