22 Eylül 2020
Hakkımızda
Vizyonumuz  

     İzcilik ikinci yüzyılında kendini; güvenilir, değer odaklı, eğitsel dinamik ve yenilikçi, toplumun her kesiminden kız-erkek çok sayıda genci kapsayan, tüm kültürlerde kadın - erkek bütün yetişkinler için cazip, daha iyi bir dünya inşaasına gerçekten katkı sağlayan hareket olarak görmektedir.

     ÇEVSAD, 2003 yılının Ekim ayından bu yana faaliyetlerinin, ismini aldığı tüm alanlarda,  insanlık ve hayat adına devam ettirmektedir.

     ÇEVSAD samimi azmi ve iradesiyle, insanlığı bir bütün kabul ederek, kararlı bir şekilde  hayatı daha da yaşanabilir kılmayı kendisine vizyon edinmiştir.

Reklam Alanı
Misyonumuz  

     İzci Andı ve Türesine dayanan bir değer sistemi aracılığı ile gençlerin eğitimine katkıda bulunmak, insanların bireyler olarak isteklerini gerçekleştirdikleri daha iyi bir dünyanın inşasına yardımcı olmak ve toplumda yapıcı bir rol oynamaktır.

Reklam Alanı
ÇEVSAD'tan tüm Eskişehirlilere çağrı  

     Kurulduğu günden beri Eskişehir insanı ve çevresi için çalışan ve her geçen gün çalışmalarına bir yenisini ekleyen Eskişehir Çevre Sağlık İzcilik Gençlik ve Spor Kulübü Derneği bu kararlılığını sürdürerek Eskişehir’i daha güzel günlere götürme konusunda çalışmalarına devam ederken, Eskişehir için gerçekleştirecekleri yeni projelerde bütün Eskişehir halkından bu çalışmalarına destek olmalarının gereğine dikkat çekmektedir. Daha iyi bir Eskişehir için bütün Eskişehirlilere ciddi sorumluluk düştüğünü dile getiren ÇEVSAD gönüllüleri konu ile ilgili herkesi aralarında görmekten mutluluk duyacaklarını dile getirdiler.

Hepinizi ÇEVSAD'a Bekliyoruz  

     ÇEVSAD, 2003 yılı Ekim ayından bu yana faaliyetlerini, ismini aldığı tüm alanlarda, insanlık ve hayat adına devam ettirmektedir. Bizler bu çatı altında tüm gençlerimize hizmet vermekten gururlu ve mutluyuz. Gençlere ve gençliğe, değerlerimize ve ülkesine önem veren tüm herkesi ÇEVSAD'a bekliyoruz.

    İzcilik Hareketinin Amacı : Bir hareketin amacı hareketin varlılığının nedenidir. Amaç hareketin hedeflerini de belirler. İzcilik Hareketinin Amacı; izcilik teşkilatına katılan gençlerin bölgesel, ulusal ve uluslar arası toplumların üyeleri olarak sorumluluk sahibi vatandaşlık bilinci kazandırılacak şekilde Atatürk ve Cumhuriyet'e bağlı fiziksel, zihinsel, sosyal ve ruhsal olarak gelişimlerine katkıda bulunmaktır.

Mail Listesi
Derneğimiz ve web sitemiz ile ilgili değişikliklerden haberdar olmak istiyorsanız e-mail adresinizi mail listemize eklemeniz yeterli.


  İzci Sözleri  
 
İzci, fikir, söz ve hareketlerinde açık ve dürüsttür.
Anasayfa | Fotoğraf Galerisi | İletişim
Web Tasarım  Web Tasarım © 2005